www.facebook.com/jezuici.gdansk

4 luty 2024

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie o godzinie 13.00 będzie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona o godz. 18.00 nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz wyjaśnieniem intencji Apostolstwa Modlitwy na miesiąc luty.

W niedzielę 4 lutego o godz. 8.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca

Trójmiejska Wspólnota Życia Chrześcijańskiego oraz ojcowie jezuici z ICFD w Gdyni zapraszają na rekolekcje internetowe według metody św. Ignacego z Loyoli. Szczegóły na plakatach.

Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę Świętą we czwartek o godz. 16.00  do Małego Kościoła.

Koronka do Bożego Miłosierdzia odbędzie się w piątek o godz. 15.00, a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00. W czasie Adoracji można skorzystać z sakramentu pojednania.

W przyszłą niedzielę przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i 32 Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy tych, którzy bez szkody dla zdrowia mogą przybyć do kościoła, na godz. 11.00 do Dużego Kościoła. Podczas Mszy będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.

W dniu 08.02.2024  o godz. 19.00 Stowarzyszenie Gaudium Vitae zaprasza na Mszę Świętą w intencji dzieci poczętych i ich rodziców

Apostolstwo Modlitwy i Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę do Górki Klasztornej na Misterium Męki Pańskiej w dniu 23.03.2024r. Zapisy podane na tablicy ogłoszeń.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się 57 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcamy parafian do wielkopostnej abstynencji.

Spotkanie rady parafialnej odbędzie się 9 lutego o 20.00 w domu parafialnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dobroczyńcom obu naszych kościołów i domu zakonnego, za ofiary złożone na ogrzewanie.

Rozpoczynamy cykl prezentacji w biuletynie i na slajdach na temat Mszy Świętej. Zachęcamy do pogłębienia swojego rozumienia i przeżywania Eucharystii.