www.facebook.com/jezuici.gdansk

24 grudnia 2023

pracujących przy tej parafii oraz Sióstr Służebniczek i Betanek składamy wszystkim parafianom i przychodzącym do naszej parafii najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Życzymy spotkania z prawdziwym, żywym Jezusem. Jego obecności przy świątecznym stole i pokoju który On tylko przynosi.

Kolęda parafialna. Tegoroczne Wizyty Duszpasterskie (kolęda) rozpoczniemy po Świętach Bożego Narodzenia, 27 grudnia. Zaczynamy wizyty duszpasterskie o godz. 17:00. Pragniemy spotkać się z naszymi parafianami, pomodlić się wspólnie, zostawić Boże Błogosławieństwo w waszych domach.

W dniach 27, 28 i 29 grudnia Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz. Wizyty będą pod tymi adresami na zaproszenie.- (Hallera 130, 132, 134, Grudziądzka i Chrobrego 79). Prosimy zgłaszać chętnych na taką wizytę wcześniej. Można osobiście, w Kancelarii Parafialnej, Zakrystii Kościoła lub telefonicznie na numer parafialny. Pozostałe ulice i adresy odwiedzamy normalnie bez wcześniejszych zaproszeń.

29 grudnia: Górnicza, Dźwigowa, Kopalniana, Pstrowskiego, Zygmunta Augusta, Strakowskiego i Deotymy.

30 grudnia: Lwowska, Kolonia Uroda, Żniwna, Daliowa, Grzegorza z Sanoka, Konwalii, Małoogrodowa, Winogronowa, Zaścianek i Wrzeszczańska.

Po nowym roku zaczynamy 2 stycznia; ulicę Baczyńskiego 7A i 7 B i Baczyńskiego  2

3 stycznia: Baczyńskiego 4, 6 i 8 

4 stycznia: Baczyńskiego 10 i 12 oraz Bohomolca 3

5 stycznia: Bohomolca 1, 2 i 4

7 stycznia: Cała ulica Kościuszki

Porządek uroczystości świątecznych: Niedziela, 24 grudnia, porządek niedzielny – nie ma Mszy o 19.00, a w nocy trzy Pasterki  godz. 22.00 i 24.00  (Mały Kościół) oraz o godz. 24.00 w Dużym Kościele.

– Poniedziałek, 25 grudnia, Boże Narodzenie, porządek niedzielny, nie będzie Mszy Świętej o godz. 6.30

Wtorek 26 grudnia Św. Szczepana porządek niedzielny. Taca przeznaczona na uczelnie katolickie.

W czwartek, 28 grudnia Apostolstwo Modlitwy i Żywy Różaniec zaprasza na Mszę Świętą do Małego Kościoła na godz. 12.00 oraz na spotkanie opłatkowe.

Kancelaria Parafialna po świętach będzie czynna piątek i sobotę 29 grudnia i 30 grudnia.

Zapraszamy na nabożeństwo na zakończenie roku, 31 grudnia o godz. 18.00 w dużym Kościele.

Msza Święta na rozpoczęcie Nowego Roku o 24.00 w Małym Kościele.