www.facebook.com/jezuici.gdansk

5 Listopada 2023

Przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca. O godzinie 8.00 w Dużym Kościele, Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca. Również dziś po Mszy Świętej o 13.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 18.00, a po niej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone wypominkami i z wyjaśnieniem intencji Apostolstwa Modlitwy.

Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę dziękczynną za 32 lata istnienia Radia Maryja w dniu 02.12 2023. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Kartki z imionami zmarłych na listopadowe wypominki można składać do skarbony pod chórem, w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

      Serdecznie dziękujemy za wszelką okazaną pomoc w postaci modlitwy i pomocy materialnej. Modlimy się za naszych dobroczyńców podczas Mszy Świętą w każdą środę o godz. 8.30.

Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę Świętą o godzinie 16.00 w Małym Kościele.

W Święto Niepodległości, 11 listopada zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny o godzinie 11.00 do Dużego Kościoła

W przyszłą niedzielę będziemy gościli przedstawiciela Gdańskiego Seminarium Duchownego.

Wierni, którzy w dniach 1-8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny.

Ogłoszenia Duszpasterstwa Studentów

Wspólnota Efraim Rodzin wraz z duszpasterzem akademickim o. Damianem Krawczykiem zapraszają na kurs przedmałżeński. Kurs odbędzie się w dniach 24- 26 listopada. Zapisy do 19 listopada. Szczegóły na stronie duszpasterstwa.

Studenci zapraszają dziś od 8.15 do 14.30 do kawiarenki przy małym Kościele,

zaproszenie dla studentów i osoby które niedawno ukończyły studia na spotkanie informacyjne o wolontariacie misyjnym w Kirgistanie. Spotkanie 12 listopada o godz. 18.00 w salkach DA Winnica. Wyjazd planowany jest na przełomie czerwca i lipca 2024 roku i potrwa miesiąc,

W najbliższy czwartek zapraszamy na 18.00 na spotkanie wspólnoty pielgrzymkowej Manresa. W planie konferencja a potem, o 19.30 Msza Święta grupy Czarnej