www.facebook.com/jezuici.gdansk
  • Kartki z imionami zmarłych i ofiarami na listopadowe wypominki można składać do skarbony pod chórem, w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Informujemy, że zebrana została kwota 4727 zł do puszek z okazji dnia papieskiego na pomoc w zdobywaniu wykształcenia dla ubogiej  młodzieży.

Dziś zbiórka do puszek na PAPIESKIE DZIEŁO MISYJNE

Zapraszamy na różaniec z rodziną Ulmów 24.10 po Mszy Świętej, o godz. 8.30 w Dużym Kościele

W dniu 27 października papież Franciszek wzywa do postu i modlitwy w intencji pokoju w Ziemi Świętej. Zachęcamy do ofiarowania różńca w tej intencji.

Nabożeństwo wynagradzająco – przebłagalne z powodu łamania drugiego przykazania odbędzie się 28 października o godz. 18.00 Nabożeństwo połączone będzie z modlitwą różańcową.

Za tydzień obchodzimy w Kościele Niedzielę Misyjną. W naszej parafii będzie gościł misjonarz pracujący aktualnie w Kirgizji o. Adam Malinowski SJ. Podzieli się z nami doświadczeniami ze swojej pracy.

Koło przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Eucharystię w środę 25.10. na godz. 18.00 do Małego Kościoła. Wcześniej modlitwa różańcowa z dziećmi o 17.30

Zapraszamy kandydatów na ministrantów w każdą niedzielę na godz. 9.30 do Małego Kościoła.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania w najbliższy poniedziałek o godz. 17.30 w salce pod dużym Kościołem.

W pierwszą śmierci o. Józefa Wilczyńskiego SJ serdecznie zapraszamy na Eucharystię we wtorek 24. 10 na godz. 19.00

Wspólnota modlitewna Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusa zaprasza wszystkich chętnych do Małego Kościoła w sobotę, 28 października o godzinie 15.00 na Mszę Świętą i modlitewne czuwanie.