www.facebook.com/jezuici.gdansk

8 Października

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się jutro, 9 października o godz. 17.30 w salce ministranckiej pod Dużym Kościołem.

Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty, po Mszy Świętej o 8.30 i o 18.30 w Dużym Kościele.

Zapraszamy wszystkie dzieci a zwłaszcza, przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej na nabożeństwo różańcowe do Małego Kościoła od poniedziałku do piątku o godz. 17.30

Ojciec Proboszcz zaprasza Radę Parafialną wraz z przedstawicielami grup przy naszej parafii na spotkanie 13.10.2023 o godz. 20.00. Spotkanie odbędzie się w auli domu zakonnego.

W następną niedzielę obchodzimy 23 dzień papieski pod hasłem „Cywilizacja życia”, Akcja Katolicka zaprasza do naszej kawiarenki na degustację kremówek od godz. 9.00 do 14.00.

Z racji dnia papieskiego, jak co roku przeprowadzamy zbiórkę do puszek na pomoc w zdobywaniu wykształcenia dla ubogiej  młodzieży.

Wspólnota „Domownicy Boga” zaprasza w poniedziałek 9 października na Mszę Świętą i konferencję, na rozpoczynający się nowy rok szkolny o godz. 19.00 w Małym Kościele.  Szczegółowy program wspólnot można znaleźć na stronie

www.domownicyboga.pl i na facebooku „Wspólnota Domownicy Boga”

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dobroczyńcom Domu Zakonnego i obu kościołów. W duchu wdzięczności odprawiamy Mszę Świętą w każdą środę o godz. 8.30 w Dużym Kościele.

Rusza szósta edycja „Morze Modlitwy” – zawierz Maryi swoją miejscowość. Modlitwa różańcowa w tej intencji potrwa do 8 grudnia. Szczegóły na stronie internetowej.

Zapraszamy kandydatów na ministrantów w każdą niedzielę na godz. 10.00 do Małego Kościoła.

Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę Świętą w najbliższy czwartek na godz. 16.00 do Małego Kościoła.