www.facebook.com/jezuici.gdansk

1 Października 2023

Adoracja Najświętszego Sakramentu. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 13.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godzinie 18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, wyjaśnienie intencji papieskich na kolejny miesiąc i różaniec.

Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty, po Mszy Świętej o 8.30 i o 18.30 w Dużym Kościele.

Zapraszamy wszystkie dzieci a zwłaszcza, przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej zapraszamy na nabożeństwo różańcowe do Małego Kościoła od poniedziałku do piątku o godz. 17.30

Ojciec Proboszcz zaprasza Radę Parafialną wraz z przedstawicielami grup przy naszej parafii na spotkanie 13.10.2023 o godz. 20.00. Spotkanie odbędzie się w auli domu zakonnego.

  • W I piątek miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i różaniec.  Koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00, a po niej czas adoracji Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania ze spowiedzi świętej. O godzinie 18.30 nabożeństwo do Serca Jezusowego i różaniec. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę Świętą pierwszo piątkową do Małego Kościoła o godzinie 17.30, a od godziny 17.00 możliwość spowiedzi świętej.
  • W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo wynagradzające  Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • Rusza szósta edycja duszpasterstwa Kościoła Domowego Archidiecezji Gdańskiej „Morze Modlitwy” – zawierz Maryi swoją miejscowość. Modlitwa różańcowa potrwa do 8 grudnia. Szczegóły na stronie http;//morzemodlitwy.pl/