www.facebook.com/jezuici.gdansk

Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy Państwu, jak i naszym Parafianom, dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Nie zapominajmy jednak o naszym życiu duchowym oraz o niedzielnej Eucharystii.

  • Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek o godz. 19.00. Kartki z podziękowaniami i prośbami wraz z ofiarą prosimy wrzucić do skrzynki pod obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszych kościołów i domu zakonnego. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które będą przeznaczona na fundusz remontowy naszych świątyń.
  • W piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00 informujemy, że w lipcu i sierpniu nie ma piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz popołudniowej spowiedzi świętej z wyjątkiem I piątku miesiąca (4 sierpnia 2023).
  • Przypominamy, że Msza Święta niedzielna w Małym Kościele, w lipcu i sierpniu tylko  o godzinie 12.00

Natomiast w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna: w poniedziałek i środę w godzinach 10-12, we wtorek i piątek 17-19

  • Zachęcamy do lektury czasopism religijnych, które można nabyć w księgarence parafialnej.