www.facebook.com/jezuici.gdansk
  • W okresie wakacji Msze Święte w Małym Kościele w niedziele i święta tylko o godzinie 12.00.
  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po sumie o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godziny 18.00, do nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z wyjaśnieniem intencji papieskiej na lipiec.
  • We wtorek Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 19.00. Kartki z podziękowaniami i prośbami wraz z ofiarą prosimy wrzucić do skrzynki pod obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. O godzinie 18.00 nabożeństwo Godziny Świętej, a o godzinie 19.00 Msza Święta w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W pierwszy piątek miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego, jak również zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00 i adoracji Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  • Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu jest czynna w poniedziałki i środy w godzinach 10-12, a we wtorki i piątki 17-19.
  • Zachęcamy do nabycia nowego numeru czasopisma Galilea poświęconemu papieżowi Benedyktowi XVI. Zachęcamy również do nabycia innych czasopism i książek religijnych, które możemy nabyć dzisiaj w księgarence parafialnej.
  • Rozpoczął się czas letnich wakacji wszystkim Gościom oraz naszym Parafianom życzymy udanego, błogosławionego wypoczynku i bezpiecznych podróży.