www.facebook.com/jezuici.gdansk
 • Dzisiaj gościmy w naszej parafii wokalistkę i reżyser z Myśliborza, Panią Anetę Barcik, która zaśpiewa podczas wszystkich naszych liturgii i opowie nam swoje świadectwo wiary. Po każdej Mszy św. będzie możliwość spotkania z artystką i nabycia z autografem jej płyty muzycznej „CZAS MIŁOSIERDZIA”.
 • Do końca miesiąca nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 18.30
 • We wtorek Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 19.00
 • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej.
 • Również w środę, Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Eucharystię na godzinę 17.00 do Małego Kościoła. Mszę Święta poprzedzi modlitwa różańcowa o godzinie 16.20, a zakończy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w czasie kiermaszu ciast w ubiegłą niedziele zebraliśmy kwotę 2.077 zł. W dużej mierze kwota ta pokryje koszty podróży na obóz ministrantów i scholii. Bóg zapłać za złożone na ten cel ofiary.
 • W tym tygodniu, w czwartek 29 czerwca, przypada uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni, a taca zbierana tego dnia przeznaczona będzie jako świętopietrze na działania Stolicy Apostolskiej.
 • Od jutra do początku września kancelaria parafialna funkcjonować będzie według porządku wakacyjnego, czyli otwarta będzie w poniedziałek i środę w godzinach 10-12, a we wtorek i piątek 17-19.
 • W pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 8.30 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny a po niej nabożeństwo pierwszo-sobotnie.
 • Od przyszłej niedzieli przez okres wakacji Msze Święte w Małym Kościele w niedziele i święta tylko o godzinie 12.00.
 • W przyszłą niedzielę (3 lipca) o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po sumie o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Rozpoczął się czas letnich wakacji wszystkim Gościom oraz naszym Parafianom życzymy udanego, błogosławionego wypoczynku i bezpiecznych podróży.