www.facebook.com/jezuici.gdansk
 • Dzisiaj gościem naszej wspólnoty jest ks. Zbigniew Drzał, proboszcz parafii św. Anny i Joachima z Gdańska Letnicy, który wygłosi homilię na temat Oblicza Pańskiego przedstawionego na Całunie Turyńskim. Po Mszy Świętej będzie można nabyć obraz Oblicza Pana Jezusa z Całunu Turyńskiego w cenie 30 złotych. Obraz ten papież Franciszek nazwał Ikoną Miłosierdzia Bożego.
 • Dzisiaj o podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 przeżywamy Rocznica I Komunii Świętej. Dziękujemy Panu Bogu za dar Eucharystii, a rodzicom za pomnażanie wiary w życiu dzieci.
 • Dziękujemy za udział w uroczystościach odpustowych ku czci Andrzeja Boboli, patrona naszej świątyni. Dziękujemy za wspólną modlitwę, jak i przygotowanie potraw, słodyczy na piknik po Mszy odpustowej.
 • We wtorek, 23 maja młodzież z naszej wspólnoty parafialnej przyjmie sakrament bierzmowania z rąk księdza biskupa Wiesława Szlachetki. W związku z tym informujemy, że intencje mszalne zamówione tego dnia na godzinę 19.00 zostaną odprawione w podczas Mszy Świętej o godzinie 19.00 w małym kościele.
 • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej.
 • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza n Eucharystię w środę o godzinie 17.00 do Małego Kościoła. Mszę Świętą poprzedzi modlitwa różańcowa o godzinie 16.20. Szczególnie zapraszamy nowe osoby.
 • Codziennie zapraszamy na nabożeństwa majowe, o godzinie 18.30 w Dużym Kościele.
 • Niebawem Dzień Dziecka, dlatego zapraszamy do włączenia się w akcję PLUSZAK DLA DZIECKA. Misie lub inne pluszaki zostaną ofiarowane dzieciom przebywającym na oddziale onkologicznym i pediatrycznym UCK w Gdańsku. Nowe maskotki umilą dzieciom Dzień Dziecka przeżywany  w trudnych okolicznościach szpitalnych. Maskotki muszą być nowe i prosimy je przynosić do zakrystii dużego kościoła lub do domu sióstr Betanek przy ul. Kubacza 14 (po godzinie 16). Zbiórka potrwa do końca maja.
 • Apostolstwo Modlitwy i Żywy Różaniec organizuje 17 czerwca pielgrzymkę do Sanktuarium Świętego Andrzeja Boboli w Warszawie. Szczegółowe informacje na  kartach wywieszonych na tablicy ogłoszeń.
 • Zapraszamy na czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Jest to inicjatywa wspólnot działających przy naszej parafii. Czuwanie rozpoczynamy w sobotę o 15.00 a kończymy w niedzielę o 7.00. Podczas czuwania: uwielbienie, modlitwa akatystem do Ducha Świętego, Eucharystia. Czuwanie odbywać się będzie w Małym Kościele.
 • Już w najbliższą sobotę, 27 maja, od godziny 10.00 zapraszamy na festyn rodzinny na boisku Wydziału Farmacji. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału dorosłych i dzieci. Nie zabraknie niespodzianek i wspaniałych nagród.

Dziękujemy też za wsparcie finansowe festynu. Można jeszcze dokonywać wpłat na konto bankowe naszej parafii nr 08 1160 2202 0000 0000 5069 8583 z dopiskiem FESTYN

 • W przyszłą niedzielę odbędzie się kwesta wolontariuszy jadących na misje do Kirgistanu. Jest to grupa studentów związana z naszym duszpasterstwem Winnica, która w najbliższe wakacje pomoże jezuickim misjonarzom w Azji organizować obozy dla dzieci.