www.facebook.com/jezuici.gdansk
  • Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie siostrę Irenę z Instytutu Miłosierdzia Bożego, która będzie rozprowadzać swoje książki o czterech formach kultu Miłosierdzia Bożego.
  • Dzisiaj również odbywa się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku wojny na Ukrainie. Zebrane ofiary zostaną przekazane Caritas.
  • Trwają nabożeństwa wielkopostne:

w piątki: Droga Krzyżowa

w Dużym Kościele o godz. 9.00 i 18.15,

w Małym Kościele dla dzieci o godz. 17.30,

dla młodzieży i studentów o godz. 19.30.

w niedziele zapraszamy o godzinie 18.00 na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

Rekolekcje parafialne planowane są na 19 marca, a poprowadzi je ks. Jacek Socha, proboszcz parafii Świętego Mikołaja w Gdyni Chyloni.

  • Na stolikach pod chórem, w obu kościołach są wyłożone skarbonki Caritas, do których będziemy zbierali Jałmużnę Wielkopostną 2023. Owoc naszej jałmużny zostanie przeznaczony na pomoc osobom najuboższym z naszej parafii. Wypełnione wielkopostną jałmużną skarbonki prosimy przynieść w Wielką Sobotę (8 kwietnia), przy okazji święcenia pokarmów do koszy wyłożonych w Dużym Kościele przy grobie Pańskim
  • W środę podczas Eucharystii o godzinie 8.30 modlimy się za wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej. Przy okazji informujemy, że zebraliśmy  do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Syrii i Turcji kwotę 8.186 pln.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek: o godzinie 18.00 nabożeństwo Godziny Świętej a o godzinie 19.00 Msza Święta w intencji powołań kapłańskich i zakonnych

W piątek: spowiedź w Dużym Kościele rano i podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Natomiast dzieci zapraszamy na spowiedź do Małego Kościoła od godz. 17.00 oraz na Mszę Świętą  o godz. 17.30                                                        W sobotę: o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wynagradzanej Niepokalanemu Sercu Maryi, a po  niej nabożeństwo pierwszo-sobotnie.                                                 Również w sobotę, 4 marca przypada w naszej świątyni całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do wieczornej Mszy Świętej.

  • Szkoła Podstawowa i Liceum Jezuitów w Gdyni zapraszają na Dzień Otwarty, który będzie miał miejsce 7 marca w godzinach od 17.00 do 19.00, przy ul. Tatrzańskiej 35 w Gdyni. Więcej informacji na stronie internetowej www.jezuici.edu.pl