www.facebook.com/jezuici.gdansk
  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po sumie o godzinie 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W środę podczas Eucharystii o godzinie 8.30 modlimy się za wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej. Dziękujemy za każde okazane wsparcie.
  • Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę Święta w czwartek, o godzinie 16.00 w Małym Kościele.
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy Świętej. W czasie adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  • W sobotę, 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, jest to zarazem Światowy Dzień Chorych. Z tej okazji zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 12.00 do Dużego Kościoła, w intencji wszystkich chorych i cierpiących. Na zakończenie Eucharystii udzielimy błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem oraz osoby chętne będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych. Po Mszy Świętej parafialny Caritas przygotował drobną niespodziankę dla osób starszych i chorych.
  • W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na fundusz związany z ogrzewaniem naszych kościołów (informacje o stanie funduszu na ogrzewanie oraz kosztach związanych z ogrzewaniem znajdują się na parafialnej stronie internetowej). Informujemy również, że w święto Ofiarowania Pańskiego zebraliśmy na tacę oraz do skarbony kwotę 2315 złotych, które przekazane zostanie na klasztory klauzurowe w naszej diecezji.
  • Również w przyszłą niedzielę, 12 lutego po Mszy Świętej o godzinie 10.00 w Małym Kościele spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku przygotowują się do I Komunii Świętej.
  • Zachęcamy do nabycia nowego numeru czasopisma „Galilea. Tajemnice Pisma Świętego”, w którym omawiane ssą przypowieści ewangeliczne. Cena Galilei to 12 złotych
  • Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza do udziału w rekolekcjach ignacjańskich w codzienności. Rekolekcje zatytułowane „Radość codzienności” rozpoczną się 26 lutego. Informacja i zapisy na stronie internetowej www.icfd.pl
  • Kurs dla małżeństw zatytułowany: Emocje, komunikacja, jedność. Odbędzie się w sobotę, 18 lutego. Więcej informacji na stronie internetowej parafii oraz na plakatach.

Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską w domach parafian. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie w Państwa domu, za wspólną modlitwę, rozmowę, dzielenie się uwagami odnośnie naszej wspólnoty parafialnej.