www.facebook.com/jezuici.gdansk

Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 19.00 zapraszamy na koncert kolędowy w wykonaniu zespołu Efraim Muzyczny.

  • We wtorek o godzinie 19.00 Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej. Bardzo dziękujemy za okazywaną troskę i pomoc, także za dzisiejsze ofiary złożone na tacę lub poprzez przelewy internetowe na fundusz związany z ogrzewaniem naszych świątyń.
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu, w czasie kolędowym nie będzie okazji do spowiedzi świętej podczas adoracji.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą dziękczynną, za 21 lat istnienia Koła przy naszej Parafii, w sobotę 14 stycznia o godzinie 13.30 do małego kościoła. Eucharystię poprzedzi modlitwa różańcowa  o godzinie 13.00. Po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie opłatkowe w kawiarence parafialnej.
  • W następną niedzielę zapraszamy bardzo serdecznie na koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego Crux Fidelis oraz chóru Szymanowskiego przy kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego. Początek koncertu godzina 14.00.
  • Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, które są dostępne w księgarence. Jak również do korzystania z biuletynu liturgicznego DZIEŃ PAŃSKI, który wyłożony jest na stoliku pod chórem.
  • Kontynuujemy parafialne odwiedziny duszpasterskie. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie o godzinie 17.00, a w soboty i niedziele o godzinie 16.00. Plan kolęd jest dostępny na stronie internetowej parafii.

Plan  przedstawia się następująco:

8 stycznia

niedziela

Mickiewicza strona nieparzysta

9 stycznia

poniedziałek

Mickiewicza strona parzysta

10 stycznia

wtorek

Kliniczna, Dzielna, Reja

11 stycznia

środa

Kochanowskiego strona nieparzysta

12 stycznia

czwartek

Kochanowskiego numery parzyste

13 stycznia

piątek

Klonowicza strona nieparzysta

14 stycznia

sobota

Klonowicza numery parzyste

15 stycznia

niedziela

Sochaczewska, Modrzewskiego