www.facebook.com/jezuici.gdansk
 • Dzisiaj w adwentową niedzielę Gaudete, bardzo serdecznie zapraszamy na przepiękny koncert organowy w wykonaniu pana Jakuba Orłowskiego i pana Damiana Serwidy. W repertuarze między innymi utwory Jana Sebastiana Bacha oraz improwizacje. Koncert rozpocznie się o godzinie 14.00
 • Również dzisiaj przed naszymi świątyniami odbywa się zbiórka do puszek na przedświąteczną pomoc dla podopiecznych naszego parafialnego oddziału Caritas i stowarzyszenia Gaudium Vitae. Wspomóżmy osoby potrzebujące z naszej wspólnoty parafialnej.
 • Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę, które przeznaczone będą na fundusz związany z ogrzewaniem naszych świątyń. stan finansowy tego funduszu oraz wydatki związane z ogrzewaniem podane są na stronie internetowej parafii. Tam również numer konta parafialnego na które możemy wpłacać darowizny.
 • Zapraszamy na Msze Św. roratnie w Dużym Kościele w dni powszednie o godz. 6.15. Natomiast dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku do Małego Kościoła o godz. 17.30

Studentów zapraszamy na Msze roratnie w poniedziałki o godzinie 6.15

 • We wtorek o godzinie 19.00 Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • Natomiast w czwartek o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji zmarłych, których imiona i nazwiska zapisaliśmy na kartkach wypominkowych znajdujących się pod chórem.
 • Również w czwartek, 15 grudnia, Akcja Katolicka zaprasza członków i sympatyków na przedświąteczne spotkanie w kawiarence parafialnej o godzinie 18.00
 • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja i możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej. Podczas adoracji możemy skorzystać z kartek z rozważaniami ewangelicznymi przygotowanymi przez Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego.
 • W sobotę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny, a po niej modlitwa różańcowa.

 

 • Przypominamy, że poświęcone opłatki oraz świece Caritas są dostępne w zakrystii, kancelarii i księgarence parafialnej.

 

 • Polecamy uwadze parafian biuletyn liturgiczny Dzień Pański wraz z naszą parafialnym dodatkiem. Dziękujemy też za ofiarę na pokrycie kosztów druku.