• W poniedziałek o godzinie 18.00 w Małym Kościele spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I Komunii Świętej. Szczegóły dotyczące przygotowań do I Komunii zostaną podane podczas spotkania.
  • We wtorek o godzinie 19.00 Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Polecajmy Panu Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej nasze prośby i podziękowania. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wrzucać wraz z ofiarą do skarbony pod obrazem Matki Bożej w bocznym ołtarzu.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji dobroczyńców naszych kościołów i naszej wspólnoty zakonnej. Przy tej okazji dziękujemy za ofiary wrzucane dziś na tacę, które przeznaczone będą na fundusz remontowy, konkretnie pokrycie kosztów wymiany pieców gazowych w dużym kościele.
  • Bardzo serdecznie zapraszamy na nasz odpust parafialny w uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego, który przypadnie w środę, 14 września. Zapraszamy Parafian, jak i naszych Przyjaciół i Sympatyków do wspólnej modlitwy i udziału w tym święcie naszej wspólnoty parafialnej. Msza Święta odpustowa o godzinie 19.00, którą poprzedzi o godzinie 18.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Ponadto dodatkowa Msza Święta  o godzinie 17.30 w Małym Kościele, który jest tytularną świątynią naszej parafii.

Uprzejmie prosimy o upieczenie słodkich rogalików czy innych słodkości i pomoc przy przygotowaniach do odpustu.

W dniu odpustu (14 września) kancelaria parafialna będzie nieczynna.

  • Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się 15 września (czwartek) o godzinie 17.00 w kawiarence parafialnej przy Małym Kościele. Bardzo serdecznie zapraszamy osoby, które chciałyby włączyć się w działalność Akcji Katolickiej.
  • Zachęcamy uczniów ze szkoły podstawowej i średniej do włączenia się w działania Liturgicznej Służby Ołtarza. Dziewczynki zapraszamy do udziału w scholii. Młodzież zapraszamy do włączenia się w grupę młodzieżową i wolontariatu. Zainteresowane dzieci prosimy o kontakt z o. Robertem, a młodzież z o. Adamem Baczewskim.
  • Za tydzień będziemy gościć przedstawicieli wspólnoty CENACOLO. W Cenacolo znajduje pomoc wielu młodych ludzi, którzy są zagubieni, uzależnieni od narkotyków, alkoholu, komputerów. To dzięki wspólnocie na nowo odnajdują radość i sens życia. Na zakończenie Mszy św. podzielą się oni swoim świadectwem.