• Od przyszłej niedzieli wracamy do zwyczajnego porządku niedzielnych Mszy Świętych w Małym Kościele. Msze Święte  będą tam  sprawowane o godzinie 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00
 • Kancelaria parafialna –  jeszcze w tym tygodni – czynna według planu wakacyjnego:
  – w poniedziałek i środę od 10.00 do 12.00
  – we wtorek i piątek od 17.00 do 19.00
 • Początek roku szkolnego i katechetycznego  w czwartek, 1 września, Mszą Świętą o godzinie 8.00 w Małym Kościele, na którą zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli, którzy pragną wraz z Panem Bogiem rozpocząć ten szkolny czas. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w niedzielę, 11 września, podczas Mszy Świętej o godzinie 10.00 w Małym Kościele.
 • We wtorek o godzinie 19.00 Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Polecajmy Panu Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej nasze prośby i podziękowania. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wrzucać wraz z ofiarą do skarbony pod obrazem Matki Bożej w bocznym ołtarzu.
 • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta za dobroczyńców naszych kościołów i naszej wspólnoty zakonnej. Dziękujemy serdecznie za Waszą modlitwę i wsparcie materialne.
 • W pierwszy czwartek miesiąca: nabożeństwo Godziny Świętej o 18.00. Będziemy dziękowali Chrystusowi za Jego obecność wśród nas i modlili się o nowe i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego oraz o utwierdzenie w powołaniu tych, którzy Chrystusowi ofiarowali swoje życie.
 • W I piątek miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, Koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00, a po niej czas adoracji Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania ze spowiedzi świętej. O godzinie 18.30 nabożeństwo do Serca Jezusowego. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę Świętą pierwszopiątkową do Małego Kościoła o godzinie 17.30, a od godziny 17.00 możliwość spowiedzi świętej.
 • W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo wynagradzające  Niepokalanemu Sercu Maryi.
 • W przyszłą niedzielę (4 września) o godzinie 8.00 w Dużym Kościele, Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca.  
 • Witamy w naszej wspólnocie o. Damiana Krawczyka i o. Jacka Jackowicza, którzy będą pełnić posługę w naszej wspólnocie parafialnej. Witamy również nową siostrę katechetkę, s. Dorotę ze Zgromadzenia Sióstr Rodziny Betańskiej.