• Powoli wakacje dobiegają końca, jednakże bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy Państwu, jak i naszym Parafianom, dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
 • We wtorek o godzinie 19.00 zapraszamy na Mszę św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wraz z ofiarą wrzucać do skarbony pod obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przypominamy, że podczas tej nowenny nie modlimy się w intencji osób zmarłych.
 • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej. Natomiast w środę o godzinie 19.00 będzie odprawiona Msza Święta w intencji śp. o. Janusza Motylińskiego SJ, w 7 rocznicę jego śmierci.
 • W piątek przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Pamiętajmy, aby przez wstawiennictwo Maryi modlić się za naszą Ojczyznę. Również w piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00, przypominamy, że do końca miesiąca nie ma piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz popołudniowej piątkowej spowiedzi świętej.
 • Przypominamy, że dziś i w przyszłą niedziele (21 i 28 sierpnia)  w Małym Kościele sprawowana jest tylko jedna Msza św. o godz. 12.00
 • Kancelaria parafialna do 4 września jest czynna:
  – w poniedziałki i środy od 10.00 do 12.00
  – we wtorki i piątki od 17.00 do 19.00
 • Zachęcamy do lektury czasopism i książek religijnych, które możemy nabyć w księgarence parafialnej.
 • Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy Państwu, jak i naszym Parafianom, dobrego i bezpiecznego wypoczynku.