• Dzisiaj o godz. 8.00 Msza Św. w intencji członków Apostolstwa Modlitwy  i Żywego Różańca.  Po Mszy Świętej o godz. 13.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • We wtorek Msza Święta wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 19.00. z prośbami i podziękowaniami.
  • W środę, o godzinie 8.30 – Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na fundusz remontowy naszych świątyń. W tym miesiącu rozpoczęliśmy wymianę pieców grzewczych w Dużym Kościele. Już dziś dziękujemy za wszelką okazaną pomoc materialną.
  • Przypominamy, że w sierpniu w niedzielę oraz w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15 sierpnia) Msza Święta w Małym Kościele tylko o godzinie 12.00, a kancelaria parafialna czynna:

 w poniedziałek i środę od 10 do 12, a we wtorek i piątek od godz. 17 do 19.

  • Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Gdańsku Migowie (ul. Myśliwska 25) organizuje pielgrzymkę samolotem do Fatimy, Coimbry i Santiago De Compostela. W planie zwiedzanie miejsc historycznych Hiszpanii. Data: 23 września – 1 października 2022. Koszt: 1300 zł. + 750 Euro

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie parafii na Migowie (www.parafiamigowo.pl w zakładce PIELGRZYMKI) lub telefonicznie pod numerem parafialnym: 794-106-766 (dostępnym na stronie parafialnej w zakładce kontakt).

  • Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy Państwu, jak i naszym Parafianom, dobrego i bezpiecznego wypoczynku.