www.facebook.com/jezuici.gdansk
  • Dziś, 31 lipca – w ostatni dzień Roku Ignacjańskiego, obchodzimy Uroczystość Świętego Ignacego z Loyoli – założyciela jezuitów, jest to szczególny dzień oddania czci założycielowi naszego zakonu. Prosimy Was o modlitwę w intencji naszego zakonu Towarzystwa Jezusowego i zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz skorzystania w dniu dzisiejszym z odpustu zupełnegoPrzy obrazie Jezusa Miłosiernego dostępna jest woda świętego Ignacego.
  • We wtorek Msza Święta wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 19.00. z prośbami i podziękowaniami.
  • W środę, o godzinie 8.30 – Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.00 nabożeństwo Godziny Świętej, o godz. 19.00 Msza Święta w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W pierwszy piątek miesiąca o godz. 8.30 Msza Święta za zmarłych członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po Mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Także w piątek o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona nabożeństwem do NSPJ o godz. 18.30. W czasie adoracji możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej.
  • W sobotę 6 sierpnia przypada święto Przemienienia Pańskiego oraz  pierwsza sobota miesiąca po Mszy Świętej o godz. 8.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • W przyszłą  niedzielę (7 sierpnia) o godz. 8.00 Msza Św. w intencji członków Apostolstwa M. i Żywego R. Po Mszy Św. o godz. 13.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Przypominamy, że w sierpniu niedzielna Msza Święta w Małym Kościele tylko o godzinie 12.00, a kancelaria parafialna: w poniedziałek i środę od 10 do 12, a we wtorek i piątek od godz. 17 do 19.
  • Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy Państwu, jak i naszym Parafianom, dobrego  i bezpiecznego wypoczynku. Nie zapominajmy jednak o naszym życiu duchowym oraz o niedzielnej Eucharystii.