• Dziś, po Mszy Świętej o godzinie 9.30, 11.00, 13.00 i 19.00 oraz małym kościele 12.00 – udzielać będziemy błogosławieństwa kierowcom i poświęcimy pojazdy, w przeddzień  przypadającego wspomnienia  świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.
  • We wtorek zapraszamy na Msze Świętą wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która jest sprawowana o godzinie 19.00.
  • W środę, o godzinie 8.30 – Msza Święta w intencji dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego.
  • W piątek o godzinie 15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Przypominamy, że kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu jest czynna

w poniedziałki i środy w godzinach 10.00-12.00 oraz

             wtorki i piątki w godzinach 17.00-19.00.     

Msza Święta w niedzielę, w Małym Kościele sprawowana jest tylko o godzinie 12.00

 

  • Przeżywamy w naszym zakonie jezuitów i w kościołach przy których posługujemy ostatni tydzień Roku Ignacjańskiego. Nawiedzając nasz kościół możemy codziennie zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

  • W następną niedzielę, 31 lipca – obchodzimy Uroczystość Świętego Ignacego z Loyoli – założyciela jezuitów. Ten dzień oddania czci założycielowi naszego zakonu jest jednocześnie zwieńczeniem trwającego roku Ignacjańskiego.

Prosimy Was o modlitwę w intencji Towarzystwa Jezusowego i zapraszamy do wspólnej modlitwy Nowenną do Świętego Ignacego odprawianą przez cały tydzień po mszy o godzinie 19.00.

W czasie nowenny będzie poświęcona woda Świętego Ignacego. Woda Św. Ignacego będzie dostępna w zakrystii. Można też w tych dniach nowenny przynieść do poświęcenia swoją wodę.

 

  • Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy Państwu, jak i naszym Parafianom, dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Dostrzegając Boga w pięknie przyrody nie zapominajmy o naszym życiu duchowym oraz o niedzielnej Eucharystii.