• Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy Państwu, jak i naszym Parafianom, dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Dostrzegając Boga w pięknie przyrody nie zapominajmy o naszym życiu duchowym oraz o niedzielnej Eucharystii.
  • W poniedziałek Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 8.30 a po niej różaniec z prośbą o błogosławieństwo dla Naszej Ojczyzny.
  • We wtorek zapraszamy na Msze Świętą wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która jest sprawowana o godzinie 19.00. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wraz z ofiarą wrzucać do skarbony pod obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W środę, o godzinie 8.30 – Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy spieszą nam z pomocą.
  • W czwartek o godzinie 8.30 – Msza Święta wypominkowa za zmarłych.
  • W piątek o godzinie 15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Przypominamy, że kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu jest czynna

w poniedziałki i środy w godzinach 10.00-12.00 oraz

           wtorki i piątki w godzinach 17.00-19.00.     Msza Święta w niedzielę, w Małym Kościele sprawowana jest tylko o godzinie 12.00

 

  • Za dwa tygodnie, 31 lipca – obchodzimy liturgiczną Uroczystość Świętego Ignacego z Loyoli – założyciela jezuitów. W roku ignacjańskim, który przeżywamy jest to szczególny dzień oddania czci założycielowi naszego zakonu.

Prosimy Was o modlitwę w intencji Towarzystwa Jezusowego i zapraszamy do wspólnej modlitwy Nowenną do Świętego Ignacego począwszy od najbliższego piątku 22 lipca po mszy o godzinie 19.00.

 

  • W przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej o godzinie 30, 11.00, 13.00 i 19.00 – udzielać będziemy błogosławieństwa kierowcom i poświęcimy pojazdy, z racji wspomnienia świętego Krzysztofa.