• Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu procesji Bożego Ciała. Szczególne podziękowania osobom, które pomogły w budowie i dekoracji, a po procesji zdemontowały ołtarze. Dziękujemy wszystkim którzy czynnie włączyli się w piękne obchody tego święta.

Serdecznie zapraszamy w oktawie Bożego Ciała do udziału w nabożeństwie czerwcowym połączonym z procesją dookoła naszej świątyni.

  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego. Bardzo jesteśmy zobowiązani za każdą pomoc jaką nam okazujecie. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę czy też poprzez przelewy internetowe na konto naszej parafii, czy wpłaty online ze strony internetowej naszej parafii.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Eucharystię w środę, 22 czerwca na godzinę 17.00 do Małego Kościoła. Mszę poprzedzi modlitwa różańcowa o godzinie 16.20, a po Eucharystii przejście do Dużego Kościoła na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W czwartek o godzinie 17.00 zapraszamy dzieci, młodzież i nauczycieli na Mszę Świętą do Małego Kościoła na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Podziękujmy wspólnie Panu Bogu za Jego opiekę nad dziećmi w minionym roku szkolnym i pomódlmy się o dobre i bezpieczne wakacje.
  • W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Pragniemy uczcić to wielkie święto poprzez uroczystą procesję do kolegiaty Najświętszego Serca Jezusowego, przy ul. ks. Zator-Przytockiego. Procesja ruszy z naszego kościoła po nabożeństwie czerwcowym o godzinie 17.45. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę procesję szczególnie poprzez pomoc w niesieniu sztandarów, baldachimu, feretronów, sypanie kwiatów.

Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

  • Wspólnota modlitewna Małych Rycerzy Serca Jezusa Miłosiernego zaprasza wszystkich chętnych do Małego Kościoła w sobotę, 25 czerwca o godzinie 15.00 na Mszę Świętą i modlitewne czuwanie w intencji pokoju na Ukrainie.
  • W tym tygodniu zapraszamy już na ostatnią czwartkową Mszę akademicką. Widzimy się o godzinie 19.30. Będziemy się modlić za uczestników naszych programów mentoringowych Tobiasz i Miriam oraz polecać nadchodzące wakacje.