• Dziś trzecia niedziela Wielkanocy, obchodzona w Polsce jako niedziela biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Niech będzie to czas naszego szczególnego zasłuchania i rozważania Słowa Bożego.

Dzisiaj również I niedziela miesiąca, o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po sumie parafialne o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. O godzinie 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa z wyjaśnieniem intencji papieskiej połączone z nabożeństwem majowym.

  • We wtorek, 3 maja – uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze Święte według porządku niedzielnego będą sprawowane tylko w Dużym Kościele.
  • Zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie o godzinie 18.30
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszych kościołów i domu zakonnego. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą wspólnotę.
  • W czwartek o godzinie 18.00 Godzina Święta wraz z nabożeństwem majowym, a o godzinie 19.00 modlić się będzie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W pierwszy piątek miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego. Również w piątek zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia i osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź święta dla dzieci w małym kościele od godziny 17.00, a o godzinie 17.30 zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę Święta pierwszo-piątkową do małego kościoła.
  • W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele remontowe naszych kościołów.
  • Informujemy, że w sobotę 14 maja grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii Świętej, a 19 maja młodzież z naszej wspólnoty parafialnej otrzyma sakrament bierzmowania. Otoczmy te dzieci i młodzież oraz ich rodziny naszą modlitwą.
  • Apostolstwo Modlitwy i Żywy Różaniec organizuje 11 czerwca pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Informacje na  kartach wywieszonych na tablicy ogłoszeń, tam także numer telefonu aby zgłosić i zapisać swój udział w pielgrzymce.
  • Duszpasterstwo Akademickie zaprasza w czwartek na 19.30 na Mszę Świętą w małym kościele.