• Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej wspólnoty parafialnej składamy z serca płynące życzenia pokoju i radości od Zmartwychwstałego Pana. Niech radość Wielkiej Nocy zawsze przepełnia Wasze serca, a doświadczenie wiary przenika Waszą codzienność. Niech pokój zapanuje w naszych sercach i na całym świecie.
  • „Bóg zapłać!” wszystkim osobom, które przyczyniły się do pięknego świętowania Triduum Sacrum i całego Wielkiego Postu: Siostrom Betankom i Służebniczkom, siostrze Goretcie i Teresie; Siostrze Elżbiecie, Panu Sebastianowi i chórowi parafialnemu Crux Fidelis, scholii dziecięcej i Efraim muzyczny; liturgicznej służbie ołtarza i wszystkim, którzy przez swój wysiłek, pracę i czas przyczynili się do pięknego przeżywania tych tajemnic naszej wiary. Dziękuję wszystkim Ojcom za posługę spowiedniczą, za głoszone kazania i prowadzenie liturgii. Niech Zmartwychwstały Pan wynagradza wszystkim swoja łaską.
  • Jutro, drugi dzień świąteczny – Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy św. niedzielny. Tego dnia tradycyjnie już w naszych kościołach składamy ofiary na uczelnie katolickie.
  • Przez cały tydzień, do przyszłej, czyli II Niedzieli Wielkanocnej zwanej Niedzielą Miłosierdzia Bożego świętujemy z wielką radością Oktawę Wielkanocy, podczas tych dni na wieczornej Mszy Świętej, a dziś i jutro podczas Mszy Świętej o godzinie 8.00 odmawiać będziemy nowennę do Bożego Miłosierdzia. Na zakończenie Oktawy w Niedzielę Miłosierdzia zostanie odprawione Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. W niedzielę Miłosierdzia przypada święto patronalne Caritas. Tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek  na działalność charytatywną Caritas naszej Archidiecezji.
  • Dzisiaj swoje imieniny obchodzi o. Robert Gronek. Dziękując Panu Bogu za dar jego życia i powołania modlić się będziemy w intencji solenizanta podczas Mszy Świętej o godzinie 10.30 w małym kościele. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  • Skarbonki Caritas wypełnione jałmużną wielkopostną można jeszcze przynosić do zakrystii Dużego Kościoła.
  • Dziękujemy za każde wsparcie dla naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej poprzez ofiary na tacę czy przelew bankowy. Za naszych dobroczyńców ofiarujemy Mszę Świętą w środę o godzinie 8.30.
  • Apostolstwo Modlitwy i Żywego Różańca, zaprasza na Eucharystię w środę, 20 kwietnia, na godzinę 17.00 do Małego Kościoła, Po Mszy zapraszamy na spotkanie do salki pod Małym Kościołem.
  • Z kolei Akcja Katolicka zaprasza członków i sympatyków na spotkanie wielkanocne w czwartek, 21 kwietnia o godzinie 18.00 w kawiarence parafialnej.
  • Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna będzie od środy.
  • Już minął rok, odkąd wraz z grupą mieszkańców naszej dzielnicy uruchamialiśmy lodówkę społeczną, do której możemy przynosić i dzielić się produktami żywnościowymi,  szczególnie z osobami potrzebujących. Dziękujemy za wspieranie tego dzieła charytatywnego.