• Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 13.00 w Dużym Kościele wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do wieczornego nabożeństwa Gorzkich Żali.
 • Dzisiaj parafialny zespół Caritas i Gaudium Vitae przeprowadza zbiórkę do puszek na wsparcie osób potrzebujących z naszej wspólnoty parafialnej. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.
 • Również dzisiaj w Trójmieście odbywać się będzie zbiórka charytatywna dla hospicjów w ramach akcji Pola Nadziei.
 • Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: dziś o godzinie 18.00 na nabożeństwo Gorzkich Żali, a w piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji dobroczyńców naszych kościołów i wspólnoty zakonnej.
 • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek miesiąca. O godzinie 18.00 – Godzina Święta, a podczas Mszy o godzinie 19.00 modlić się będziemy w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.
 • W naszej diecezji, podobnie jak i w całej Polsce, trwa modlitwa o pokój na Ukrainie. Z pomocą spieszy między innymi Caritas Archidiecezji Gdańskiej, która utworzyła Centrum Kryzysowe dla Uchodźców. Informacje o formach pomocy dla potrzebujących pod numerem telefonu 533 327 348 lub w centrali Caritas w Sopocie, ul Niepodległości 778. Możemy również zgłosić swój akces pomocy poprzez formularz na stronie internetowej www.gdansk.jezuici.pl/ukraina lub przynieść karteczki deklaracji naszej pomocy do kancelarii parafialnej. Karteczki wyłożone są pod chórem.
 • Za tydzień obchodzimy niedzielę Męki Pańskiej,zwaną Niedzielą Palmową. Podczas wszystkich Mszy Świętych dokonamy błogosławieństwa palm.
 • Ofiary na wystrój Grobu Pańskiego możemy składać do skarbony pod chórem.
 • Zapraszamy studentów na Mszę Świętą o miłość. Spotykamy się w czwartek o 19.30 w małym kościele. Po Mszy świadectwo małżonków. 
 • W piątek o godzinie 19.30 zapraszamy do małego kościoła na szczególną drogę krzyżową. Będzie prowadzona przez Zespół Uwielbieniowy EFRAIM, a naszym przewodnikiem będą pieśni wielkopostne. 
 • Trwają zapisy na nocną drogę krzyżową z Gdyni do Wrzeszcza. Rozpoczynamy Mszą świętą o godzinie 21.30 u jezuitów w Gdyni. Zapisy przez wydarzenie na profilu facebookowym DA WINNICA.
 • W niedzielę palmową zapraszamy na muzyczne uwielbienie krzyża. Pierwsze będzie po Mszy świętej o 13.00 w małym kościele, prowadzone przez nasz zespół muzyczny. Druga możliwość po Mszy wieczornej o godzinie 19.00 w dużym kościele prowadzone przez nasz chór akademicki.