• We wtorek o godzinie 19.00 zapraszamy na Mszę Świętą z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Karteczki z prośbami i podziękowaniami wraz z ofiarą możemy wrzucać do skarbony pod obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta za wszystkich dobrodziejów naszej parafii.
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek o godz. 15.00. Podczas adoracji okazja do spowiedzi świętej.
  • W okresie ferii zimowych, do 27 lutego kancelaria parafialna czynna będzie tylko we wtorki i piątki.
  • Dzisiejsze ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na fundusz związany z ogrzewaniem naszych kościołów (informacje o stanie funduszu na ogrzewanie oraz kosztach związanych z ogrzewaniem znajdują się na parafialnej stronie internetowej). Dziękujemy za zrozumienie i okazane wsparcie także poprzez przelewy dokonane na konto naszej parafii czy też dokonywane bezpośrednio ze internetowej strony naszej parafii.
  • Trwają spotkania grup synodalnych. Jednym z elementów trwającego procesu synodalnego, który chcielibyśmy zaproponować, jest ankieta, którą dziś można zabrać do domu, a wypełnioną przynieść do dużego lub małego kościoła do niedzieli, 27 lutego i złożyć do skrzyneczek wyłożonych pod chórem. Ankieta dostępna jest także w kancelarii parafialnej.
  • Sąsiednia parafia na Zielonym Trójkącie zaprasza na dwuetapowe rekolekcje pomocne w uzdrawianiu relacji zatytułowane POD PRĄD. Pierwszy etap rekolekcji będzie miał miejsce 26 i 27 lutego. Szczegóły na stronie internetowej parafii na Zielony Trójkącie www.matkakosciolagd.pl
  • W imieniu duszpasterstwa akademickiego zapraszamy parafian na Mszę o doświadczenie spotkania z Bogiem. Eucharystia sprawowana będzie w czwartek o 19.30. Ponadto spotkanie z Bożym Miłosierdziem i uwielbienie.
  • Już teraz zapraszamy studentów za zabawę karnawałową, która odbędzie się 26 lutego w sobotę. Informacje na facebooku duszpasterstwa Winnica