• W środę, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Święto Ofiarowania jest to również Dniem Życia Konsekrowanego. Prosimy o modlitwę za wszystkie osoby konsekrowane, jak również o nowe i święte powołania do życia zakonnego i konsekrowanego. Msze Święte jak w dni powszednie. Tego dnia ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na klasztory klauzurowe w naszej Archidiecezji, ofiarę na ten cel możemy też złożyć dziś do skarbony pod chórem. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • W środę, o godzinie 8.30 Msza Święta i litania do świętego Józefa, w intencji dobroczyńców naszych świątyń i wspólnoty zakonnej. Dziękujemy wszystkim, za składane ofiary zarówno na tacę, jak i poprzez przelewy na konto parafialne.
  • W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie świętego Błażej, patrona chorych na gardło. Podczas Mszy Świętej będzie możliwość przyjęcia benedykcji świętego Błażeja.
  • W I czwartek miesiąca zapraszamy o godzinie 18.00 na nabożeństwo Godziny Świętej, a o godzinie 19.00 Msza Święta w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi podczas Mszy Świętych oraz popołudniowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Dzieci zapraszamy do Małego Kościoła na Eucharystię o godzinie 17.30. Spowiedź dla dzieci w Małym Kościele od godziny 17.00. Tego dnia nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej o godzinie 8.30 oraz o godzinie 18.30.
  • W sobotę, po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • W przyszłą niedzielę o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po sumie o godzinie 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Informujemy, że przy naszej parafii będzie możliwość zasięgnięcia bezpłatnej porady u radcy prawnego, w każdy poniedziałek lutego od godz. 15.00 do 17.00 w salce pod Małym Kościołem, wejście jak do świetlicy. Najbliższy termin to 7 lutego.
  • Można zamawiać intencje mszalne na pierwsze półrocze bieżącego roku poprzez stronę internetową www.parafiaplus.pl/gdansk-jezuici lub w kancelarii parafialnej.
  • Zapraszamy na Internetowy Kurs Przedmałżeński. Kurs będzie się odbywać w marcu, składa się z internetowych konferencji, ćwiczeń w parach oraz rozmowy z duszpasterzem. Zapisy przez stronę internetową pl/malzenstwo

Studentów, którzy chcieliby lekko odsapnąć od egzaminów zapraszamy we wtorek na modlitwę w milczeniu, w środę na uwielbienie a w czwartek na Mszę akademicką w naszych intencjach. Widzimy się o 19.30 w Małym Kościele.