• Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Ojciec Święty zaprasza każdego wiernego, aby Biblia nie była jedną z wielu ksiąg, ale stawała się dla nas żywym Słowem Bożym. Zachęcamy, aby codziennie sięgać do Słowa Bożego, modlić się Słowem Bożym i starać się nim żyć na co dzień.

• We wtorek zapraszamy o godzinie 19.00 na Eucharystię z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W środę podczas Eucharystii o godzinie 8.30 modlimy się za wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej. Dziękujemy za każde okazane wsparcie.

• W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego, a po wspólnej modlitwie okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

• Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza członków i sympatyków na spotkanie opłatkowe w sobotę, 29 stycznia na godz. 10.00 do Małego Kościoła, które rozpocznie się modlitwą różańcową, a po niej Msza Święta. Po Eucharystii kolędowanie w kawiarence.

• Zasadniczo zakończyliśmy tegoroczne parafialne kolędowanie. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przybyli do naszej parafialnej świątyni, aby wspólnie się modlić i upraszać Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin oraz tym, którzy za-prosili nas do swoich domów. Dziękujemy również za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii, które głównie będą przeznaczone na pokrycie rachunków za gaz związanych z ogrzewaniem. Dziękujemy i jednocześnie zapraszamy nowych mieszkańców naszej wspólnoty parafialnej do włączenia się w życie duchowe i wspólnotowe naszej parafii. Ci z Państwa, którzy pragnęliby wizyty duszpasterskiej w swoim domu proszeni są o kontakt z kancelarią parafialną.

• Zapraszamy na Internetowy Kurs Przedmałżeński. Kurs będzie się odbywać w marcu, składa się z internetowych konferencji, ćwiczeń w parach oraz rozmowy z duszpasterzem. Zapisy przez stronę internetową dawinnica.pl/malzenstwo

• Wszystkich, którzy zmagają się z sesją egzaminacyjną zapraszamy w czwartek na Mszę za sesję. Prosimy przynieść również notatki z przedmiotu, który aktualnie wydaje się najtrudniejszy do zdania. Będzie to również akademicka Msza kolędowa podczas której będziemy się modlić o błogosławieństwo dla studen-tów. Widzimy się o godz. 19.30