• Dzisiaj gościmy kleryka Gdańskiego Seminarium Duchownego, który podzieli się świadectwem swojego powołania, a dzisiejsza taca przeznaczona jest na wsparcie Seminarium Duchownego w Oliwie.
 • Również dzisiaj obchodzimy dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszy św. jest zbiórka do puszek na Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie, które wspiera nasze siostry i braci w wierze żyjących między innymi na Bliskim Wschodzie.
 • Trwa listopadowa modlitwa za zmarłych. Codziennie nabożeństwo wypominkowe o godzinie 18.15, a Msza Święta w intencji poleconych zmarłych zostanie odprawiona w czwartek o godzinie 8.30.
 • Zbliża się 25 rocznica utworzenia Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. W najbliższą sobotę o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich byłych i obecnych członków Akacji Katolickiej oraz jej sympatyków na spotkanie w kawiarence parafialnej.
 • We wtorek o godzinie 19.00 Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Karteczki z prośbami i podziękowaniami przez wstawiennictwo Matki Bożej możemy składać wraz z ofiarą do skarbony przy bocznym ołtarzu. Po Mszy Świętej o godzinie 19.00 z racji wspomnienia Matki Bożej Ostrobramskiej, przed Jej wizerunkiem pomodlimy się litanią ku Jej czci.
 • W każdą środę podczas Mszy Świętej o godzinie 8.30 modlimy się za wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej. Dziękujemy za wsparcie jakie udzielacie między innymi poprzez wpłaty na konto bankowe naszej parafii –  nr konta: 08 1160 2202 0000 0000 5069 8583
 • Również w środę podczas Mszy Świętej o godzinie 8.30 modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny. Po Mszy modlitwa różańcowa.
 • Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza w czwartek na Mszę Świętą o godzinie 16.00 w Małym Kościele.
 • Wspólnota modlitewna Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego zaprasza wszystkich chętnych w sobotę, 20 listopada o godzinie 15.00 na Mszę Świętą i comiesięczne modlitewne czuwanie do Małego Kościoła.
 • W księgarence parafialnej możemy nabyć prasę katolicką i ciekawe książki. Serdecznie polecamy najnowsze wydania tygodników katolickich Gość Niedzielny i Niedziela oraz kwartalnik o duchowości ignacjańskiej Manreza.
 • W przyszłą niedzielę poprzez zbiórkę ofiar do puszek chcemy wesprzeć działania Caritas Polska oraz Jezuickim Centrum Społecznym, na rzecz imigrantów oraz wsparcia osób, które już przebywają w ośrodkach dla uchodźców.
 • Wszystkich parafian zapraszamy na mszę o uzdrowienie, która będzie miała miejsce w czwartek w Małym Kościele o 19.30. Po Eucharystii możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

  Studentów zapraszamy do udziału w rekolekcjach ignacjańskich w życiu codziennym, które odbędą się w czasie Adwentu. W planie codzienna medytacja oraz możliwość rozmowy z kierownikiem duchowym. Zapisy jedynie do czwartku zapraszamy na stronę internetową duszpasterstwa: www.dawinnica.pl