• Już dziś pragniemy poinformować naszych parafian, że w dniach 6-13  października, w ramach obchodów Ignacjańskiego Roku Jubileuszowego będziemy gościli  w naszej parafii ikonę przedstawiającą świętego Ignacego z Loyoli oraz jego relikwie. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Szczegółowy plan tygodnia Ignacjańskiego podamy niebawem.
 • We wtorek, o godzinie 19.00, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, karteczki z prośbami, podziękowaniami i ofiarą można wrzucać do skarbony pod obrazem Matki Bożej.
 • Zapraszamy parafian do włączenia się w akcję „Wyjdź z domu i dołącz do nas” polegającą na wspólnej modlitwie koronką do Miłosierdzia Bożego na placach i ulicach naszych miast, aby dać świadectwo wiary. Zapraszamy w najbliższy wtorek 28 września o godzinie 15.00 na plac przed Małym Kościołem, gdzie przed figurą Matki Matek wspólnie pomodlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W ubiegłym roku podczas tej akcji modlono się w ponad 450 miejscowościach w
  Polsce i na świecie.
 • Zachęcamy uczniów ze szkoły podstawowej i średniej do włączenia się w działania Liturgicznej Służby Ołtarza. Dziewczynki zapraszamy do udziału w scholii. Młodzież zapraszamy do włączenia się w grupę wolontariatu. Zainteresowane dzieci prosimy o kontakt z o. Robertem, a młodzież z o. Adamem Baczewskim.
 • Od piątku rozpoczynamy październikowe nabożeństwo różańcowe. Modlitwa różańcowa w Dużym Kościele po Mszy Świętej o godzinie 8.30 oraz o godzinie 18.30, a dzieci zapraszamy w najbliższy piątek do Małego Kościoła o godzinie 17.30.
 • W I piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa wraz z modlitwą różańcową o godzinie 9.00 i 18.30. O godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej od godziny 15.00.
 • Dzieci w I piątek zapraszamy wraz z rodzicami do Małego Kościoła na Mszę Święta o godzinie 17.30, okazja do spowiedzi dla dzieci od godziny 17.00
 • W I sobotę miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi wraz z modlitwa różańcową.
 • W przyszłą niedzielę o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po Mszy Świętej o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Zapraszamy na mszę z indywidualnym błogosławieństwem studentów na początek roku akademickiego. Widzimy się w małym kościele 3 października o 13.00 lub o 19.00 w dużym kościele.
 • Rekolekcje na start roku akademickiego rozpoczynają się w niedzielę 10 października i potrwają do czwartku 14. Rekolekcje mają tytuł: Detoks od samotności Widzimy się o 19.30 w Małym Kościele. Szczegółowy plan na plakatach w gablotach duszpasterstwa akademickiego.
 • Apostolstwo Modlitwy i Żywy Różaniec organizuje jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do sanktuarium w Kaliszu. Wyjazd planowany jest na sobotę, 23 października o godzinie 6.00. Koszt wyjazdu 70 złotych a wyżywienie we własnym zakresie. Zapisy i szczegóły wyjazdu u p. Teresy nr telefonu 692 808 111.