• Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy choćby w najmniejszy sposób zaangażowali się w nasz odpust parafialny okazując, że wspólnota parafialna jest ważnym dla nich miejscem wzrostu w wierze. Akcji Katolickiej dziękujemy za przygotowanie Festynu Rodzinnego.
 • Już dziś pragniemy poinformować naszych parafian, że w dniach 6-13 października, w ramach obchodów Ignacjańskiego Roku Jubileuszowego będziemy gościli  w naszej parafii ikonę przedstawiającą świętego Ignacego z Loyoli oraz jego relikwie. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Szczegółowy plan tygodnia Ignacjańskiego podamy niebawem.
 • Informujemy, że do puszek na pomoc emigrantom z Afganistanu zebraliśmy i przekazaliśmy do Caritas kwotę 416 , a na wsparcie Festynu Rodzinnego kwotę 1.627 .
 • W poniedziałek 20 września o godz. 1700 Msza Św. w Małym Kościele dla Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca a po niej spotkanie.
 • We wtorek, o godzinie 19.00, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, karteczki z prośbami, podziękowaniami i ofiarą można wrzucać do skarbony pod obrazem Matki Bożej.
 • W środę 22 września, Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Eucharystię
  o godz. 00 w Małym Kościele. Mszę Świętą poprzedzi modlitwa różańcowa
  o godzinie 16.20.
 • Zachęcamy uczniów ze szkoły podstawowej i średniej do włączenia się w działania Liturgicznej Służby Ołtarza. Dziewczynki zapraszamy do udziału w scholii. Młodzież zapraszamy do włączenia się w grupę wolontariatu. Zainteresowane dzieci prosimy o kontakt z o. Robertem, a młodzież z o. Adamem Baczewskim.
 • W piątek o godzinie 15.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia, a po niej okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu i skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej.
 • Apostolstwo Modlitwy i Żywy Różaniec organizuje jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do sanktuarium w Kaliszu. Wyjazd planowany jest na sobotę, 23 października o godzinie 00. Koszt wyjazdu 70 złotych a wyżywienie we własnym zakresie. Zapisy i szczegóły wyjazdu u p. Teresy nr telefonu 692 808 111.
 • Zapraszamy studentów na msze na start nowego roku akademickiego. Widzimy się
  3 października o godz. 1300 w małym kościele lub o 1900 w dużym. Msza z indywidualnym błogosławieństwem studentów.