• Dzisiaj w Warszawie o godz. 12.00 będzie beatyfikacja Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski i Matki Róży Czackiej, założycielki Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża.
  • Również dzisiaj podczas Mszy Świętej o godzinie 10.00 w Małym Kościele poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Przypominamy, że niedzielna Msza Święta w Małym Kościele o godzinie 10.00 dedykowana jest dzieciom szkolnym, a Msza Święta o godzinie 11.30 – maluchom, dzieciom przedszkolnym i rodzicom.
  • We wtorek, odpust parafialny w uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego.

Serdecznie zapraszamy, do modlitwy i udziału w tym święcie naszej parafii.

Tego dnia Msze Święte w Dużym Kościele, o godzinie 6.30, 7.30, 8.30 oraz uroczysta Suma Odpustowa o godzinie 19.00, którą poprzedzi o godzinie 18.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Ponadto dodatkowa Msza Święta  o godzinie 17.30 w Małym Kościele, który jest tytularną świątynią naszej parafii.

Uprzejmie prosimy o upieczenie słodkich rogalików, którymi podzielimy się po Sumie odpustowej

  • W poniedziałek, o godzinie 9.30 i 12.00 możliwość bezpłatnego zbadania parametrów stanów zdrowia m.in. napięcia mięśniowego, mineralizacji kości. Badanie będzie miało miejsce w salkach pod Małym Kościołem.
  • Również w poniedziałek o godzinie 17.30 w Małym Kościele spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania, a o godzinie 18.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I Komunii Świętej.
  • Informujemy, że przesunięta z powodu pandemii rocznica I Komunii Świętej będzie miała miejsce w niedzielę, 26 września podczas Mszy Świętej o godzinie 13.00 w Dużym Kościele, a spowiedź dla dzieci i rodziców przed Rocznicą – odbędzie się w sobotę, 25 września o godzinie 12.00
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji dobroczyńców naszych kościołów i naszej wspólnoty zakonnej. Dziękujemy za ofiary wrzucane dziś na tacę, które przeznaczone będą na fundusz remontowy.
  • Zachęcamy uczniów ze szkoły podstawowej i średniej do włączenia się w działania Liturgicznej Służby Ołtarza. Dziewczynki zapraszamy do udziału w scholii. Młodzież zapraszamy do włączenia się w grupę wolontariatu. Zainteresowane dzieci prosimy o kontakt z o. Robertem, a młodzież z o. Adamem Baczewskim.
  • Dopełnieniem odpustu parafialnego będzie Festyn Rodzinny na boisku Farmacji, na który bardzo serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę, 18 września. Bardzo prosimy o pomoc w sprawach organizacyjnych. Spotkanie osób, które pragną pomóc – w poniedziałek o godzinie 18.00 w salach pod Małym Kościołem. A dziś po Mszach Świętych będziemy zbierali ofiary do puszek na pokrycie kosztów organizacyjnych festynu.
  • W przyszłą niedzielę, Ksiądz Arcybiskup zaprasza na wspólną Mszę Świętą dziękczynną za beatyfikację Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej do Bazyliki Mariackiej o godzinie 18.00
  • Prosimy o również o wzajemną troskę o zdrowie dlatego przypominamy, że w pomieszczeniach zamkniętych (także w naszej świątyni) powinniśmy mieć zasłonięte maseczką usta i nos. Dziękujemy za zrozumienie.