• Bardzo serdecznie witamy wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
  • We wtorek o godzinie 19.00 zapraszamy na Mszę św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych dobrodziejów naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej.
  • W piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00, przypominamy, że do końca miesiąca nie ma piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz popołudniowej spowiedzi świętej
  • Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę z przeznaczaniem na fundusz remontowy naszych świątyń. Dziękujemy za wszelkie wsparcie, również  tym osobom, którzy dokonują wpłat bezpośrednio na konto bankowe naszej parafii.

Jednocześnie informujemy, że na pomoc poszkodowanym w powodziach zebraliśmy kwotę 3 652 złotych, a Siostry Betanki dziękują za bardzo życzliwe przyjęcie w ubiegłą niedzielę i wsparcie kwotą 3 712 złotych.

  • Przypominamy, że w sierpniu niedzielna Msza Święta w Małym Kościele tylko o godzinie 12.00, a kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od 10 do 12, a we wtorek i piątek od godz. 17 do 19.
  • W przyszłą niedzielę, 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na zakończenie każdej Mszy Świętych będą święcone wianki ziół i kwiatów z naszych pól, łąk i ogrodów. W sobotę o godzinie 19.00 Msza Święta w wigilię uroczystości Wniebowzięcia.