• Dzisiaj o godz. 8.00 Msza Św. w intencji członków AM i ŻR. Po Mszy Św. o godz. 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • We wtorek Msza Święta wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 19.00. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wraz z ofiarą wrzucać do skarbony pod obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W środę, o godzinie 8.30 – Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy spieszą nam z pomocą.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.00 nabożeństwo Godziny Świętej, o godz. 19.00 Msza Święta w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W pierwszy piątek miesiąca o godz. 8.30 Msza Święta za zmarłych członków AM i ŻR, a po Mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Także w piątek o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona nabożeństwem do NSPJ o godz. 18.30. W czasie adoracji możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej.
  • W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 8.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na fundusz remontowy. W minionym miesiącu udało się przeprowadzić renowację krzyża misyjnego, pomnika świętego Andrzeja Boboli oraz schodów prowadzących na plebanie. Dziękujemy za wszelkie wsparcie także tym którzy dokonują wpłat bezpośrednio na konto bankowe naszej parafii.
  • Przypominamy, że w sierpniu niedzielna Msza Święta w Małym Kościele tylko o godzinie 12.00, a kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od 10 do 12, a we wtorek i piątek od godz. 17 do 19.
  • Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy Państwu, jak i naszym Parafianom, dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Nie zapominajmy jednak o naszym życiu duchowym oraz o niedzielnej Eucharystii. Prosimy też o uszanowanie miejsc świętych jak również zasłanianie maseczką ust i nosa w świątyni.