• Dzisiaj, po Mszy Świętej o godzinie 9.30, 11.00, 13.00 i 19.00 – udzielać będziemy błogosławieństwa kierowcom i poświęcimy pojazdy, w przypadające wspomnienie świętego Krzysztofa, patrona podróżujących.
  • We wtorek Msza Święta wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 19.00. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wraz z ofiarą wrzucać do skarbony pod obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W środę, o godzinie 8.30 – Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy spieszą nam z pomocą.
  • W piątek o godzinie 15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • W sobotę, 31 lipca – wspomnienie liturgiczne świętego Ignacego z Loyoli – założyciela jezuitów. W roku ignacjańskim, który przeżywamy jest to szczególny dzień oddania czci założycielowi naszego zakonu. Prosimy Was o modlitwę w intencji Towarzystwa Jezusowego i zapraszamy do wspólnej modlitwy. W zakrystii będzie dostępna woda świętego Ignacego, a podczas Eucharystii o godzinie 19.00 podziękujemy też Panu Bogu za posługę w naszej wspólnocie przez ostatnie lata o. Jerzego Kacprzyka, który wraz z nowymi dyspozycjami Ojca Prowincjała udaje się do jezuickiej wspólnoty w Kaliszu.
  • W przyszłą niedzielę (1 sierpnia) o godz. 8.00 Msza Św. w intencji członków AM i ŻR. Po Mszy Św. o godz. 13.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy Państwu, jak i naszym Parafianom, dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Nie zapominajmy jednak o naszym życiu duchowym oraz o niedzielnej Eucharystii. Prosimy też o uszanowanie miejsc świętych jak również zasłanianie maseczką ust i nosa w świątyni.