• Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości przebywających na urlopach. Życzymy Państwu, jak i naszym Parafianom, dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Nie zapominajmy jednak o naszym życiu duchowym oraz o niedzielnej Eucharystii. Prosimy też o uszanowanie miejsc świętych jak również zasłanianie maseczką ust i nosa w świątyni.
  • We wtorek zapraszamy na Msze Świętą wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która jest sprawowana o godzinie 19.00. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wraz z ofiarą wrzucać do skarbony pod obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W środę, o godzinie 8.30 – Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy spieszą nam z pomocą.
  • W piątek o godzinie 15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Przypominamy, że kancelarii parafialna w lipcu i sierpniu jest czynna w poniedziałki i środy w godzinach 10.00-12.00 oraz wtorki i piątki w godzinach 17.00-19.00. Msza Święta w niedzielę, w Małym Kościele sprawowana jest tylko o godzinie 12.00
  • W przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej o godzinie 9.30, 11.00, 13.00 i 19.00 – udzielać będziemy błogosławieństwa kierowcom i poświęcimy pojazdy, we wspomnienie świętego Krzysztofa.