• Przypominamy, że w okresie wakacyjnym kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i środę w godzinach 10-12, we wtorek i piątek w godzinach 17-19.
  • We wtorek o godzinie 19.00 Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszych kościołów i domu zakonnego. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i te, które przesyłacie na konto naszej parafii. Bóg zapłać za zrozumienie i okazaną pomoc. Serdecznie dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na fundusz remontowy naszych świątyń.
  • W piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz popołudniowej spowiedzi świętej, z wyjątkiem I piątku miesiąca.
  • Przypominamy, że ciągle obowiązuje nas w świątyni obowiązek zasłaniania ust i nosa.
  • Gościom przybyłym na wakacje i odpoczywającym na terenie naszej parafii, jak i naszym parafianom życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku oraz obfitych łask Bożych.