• Od jutra kancelaria parafialna czynna będzie według porządku wakacyjnego: w poniedziałek i środę w godzinach 10-12, we wtorek i piątek 17-19

Msza Święta niedzielna (w lipcu i sierpniu) w Małym Kościele tylko  o godzinie 12.00

  • Do końca miesiąca nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 18.30
  • We wtorek przypada uroczystość świętych apostołów – Piotra i Pawła. Ofiary zbierane tego dnia podczas Mszy Świętych będą wsparciem działalności Stolicy Świętej. Podczas Mszy Świętej o godzinie 19.00 modlić się będziemy w intencji o. Pawła Kowalskiego w dniu jego imienin.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszych kościołów i domu zakonnego. Dziękujemy za ofiary przeznaczane na cele remontowe i te ofiary, które także przesyłacie na konto naszej parafii. Bóg zapłać za zrozumienie i okazaną pomoc.
  • W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 8.30 oraz o godzinie 18.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi świętej podczas każdej Mszy Świętej, a o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Również podczas adoracji możemy skorzystać z sakramentu spowiedzi świętej.
  • W sobotę, po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  • W przyszłą niedzielę (4 lipca) o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po sumie o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Przypominamy, że ciągle obowiązuje nas w świątyni obowiązek zasłaniania ust i nosa.
  • Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do sanktuariów Podlasia, która odbędzie się w dniach 15-19 lipca. Pielgrzymka autokarowa z zachowaniem wszystkich przepisów sanitarnych. Nawiedzimy między innymi Kodeń, Świętą Wodę, Sokółkę. Zapisy i szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.
  • Duszpasterstwo akademickie w czasie wakacji. Zapraszamy na medytację we wtorki o 19.30. Modlitwy uwielbienia wracają we wrześniu. W czwartki o 19.30 zapraszamy na modlitwę nieszporami. Wszystko w małym kościele.