• Dziękujemy wszystkim za udział w procesji i wspólną modlitwę w uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego.
  • Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godzinie 18.30
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę na fundusz remontowy.
  • W czwartek, przypada pierwsza rocznica śmierci o. Piotra Deczewskiego SJ, podczas Mszy Świętej o godzinie 19.00 będziemy dziękować Panu Bogu za dar jego życia i powołania oraz prosić o łaskę nieba dla niego.
  • W czwartek o godzinie 20.00 w salkach pod Małym Kościołem spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  • W piątek 18 czerwca, o godzinie 18.00 ksiądz arcybiskup Tadeusz Wojda udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania. W związku z tym wydarzeniem, tego dnia Msza Święta o godzinie 19.00 będzie sprawowana w Małym Kościele, a adoracja Najświętszego Sakramentu potrwa do godziny 17.00
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 10 i 11 lipca (sobota-niedziela). Szczegóły w biurze Radia Maryja oraz na tablicy ogłoszeń.
  • 12 września bieżącego roku odbędzie się beatyfikacja Prymasa Stefana kardynała Wyszyńskiego. Akcja Katolicka organizuje wyjazd do Warszawy na tę uroczystość. Prosimy osoby chętne do udziału w tym wydarzeniu i wyjeździe o zgłoszenie się podczas dyżurów dziś i w przyszłą niedzielę w punkcie Radia Maryja w przedsionku Dużego Kościoła.
  • Duszpasterstwo Akademickie Winnica zaprasza wszystkich parafian na Mszę w intencji o uzdrowienie. Po Mszy będzie adoracja i posługa grup modlitwy wstawienniczej. Widzimy się w czwartek o 19.30 w małym kościele.
  • Już dziś pragniemy poinformować, że w przyszłym roku szkolnym planujemy wstępnie termin I Komunii Świętej na 14 maja 2022 roku, o szczegółach porozmawiamy podczas pierwszego spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych, które odbędzie się w poniedziałek, 13 września br.