• Zapraszamy serdecznie na nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny w Dużym Kościele codziennie o godz. 18.30, a we wtorek i środę o godzinie 21.00 na placu przed Małym Kościołem.
  • We wtorek o godzinie 19.00 Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej. Jednocześnie bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę na fundusz remontowy i za każde wsparcie jakie okazujecie naszej wspólnocie poprzez przelewy na konto bankowe naszej parafii (numer konta znajduje się na parafialnej stronie internetowej www.gdansk.jezuici.pl).
  • Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Eucharystię w czwartek, o godzinie 16.00 w Małym Kościele.
  • W najbliższa sobotę dzieci z naszej parafii, w kilku grupach, po raz pierwszy przystąpią do I Komunii Świętej. Otoczmy zarówno te dzieci, jak i ich rodziny naszą modlitwą, aby dzieci wzrastały w bezpieczeństwie, miłości i wierze przekazywanej przez najbliższych.
  • Zbliża się uroczystość świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski i naszej świątyni (w tym roku obchodzona w poniedziałek, 17 maja). Zwracamy się z uprzejmą prośbą do parafian i naszych przyjaciół o pomoc w przygotowaniu i upieczeniu słodkości, które będą rozdane po Mszy Świętej o godzinie 19.00, aby w ten słodki sposób podzielić się dobrem i upamiętnić nasze parafialne święto.
  • W czwartek o godzinie 19.30 zapraszamy na Mszę o miłość. Po Mszy konferencja Weroniki Kuczkowskiej. Opowie o miłości w codzienności, o wdzięczności Bogu, o dobru, o trudnościach. O pustkach i o zapełnieniu tych pustek.
  • Za tydzień po Mszach akademickich o godzinie 13.00 w Mały Kościele i o godzinie 19.00 w Dużym Kościele zapraszamy na modlitwę uwielbienia.
  • W sobotę zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie. Startujemy o 8.00 w Sopocie, a potem idziemy pieszo do Matemblewa.