• Obchodzimy dzisiaj Dzień Polonii i Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Módlmy się za naszą Ojczyznę i wszystkich rodaków żyjących poza granicami Polski. Dzisiaj również I niedziela miesiąca, o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po sumie parafialne wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. O godzinie 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa z wyjaśnieniem intencji papieskiej.
  • Jutro, 3 maja – uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Uwaga, Msze Święte według porządku niedzielnego będą sprawowane tylko w Dużym Kościele.

O godzinie 11.00 Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny.

3 maja, nie będzie Mszy Świętych w Małym Kościele.

  • Zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie o godzinie 18.30
  • W środę swoje imieniny obchodzi brat Waldemar Jeka, nasz zakrystianin. W intencji solenizanta modlić się będziemy podczas Mszy o godzinie 19.00. Natomiast w sobotę imieniny będzie obchodził o. Stanisław Kuzak. W intencji solenizanta Msza Święta będzie odprawiona w sobotę o godzinie 19.00
  • W czwartek o godzinie 18.00 Godzina Święta wraz z nabożeństwem majowym, a o godzinie 19.00 modlić się będzie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W pierwszy piątek miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego. Również w piątek zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia i osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

 

Wszystkich, którzy pragną doświadczyć głębi spotkania z Bożym Miłosierdziem zapraszamy na wyjątkowy kurs o nazwie i9. Jest to dziewięć dni intensywnej formacji, modlitwy i konferencji oraz świadectw, które mają pomóc spotkać się z Bożym Miłosierdziem w sakramencie spowiedzi. Zaczynamy 12 maja. Zapisy przez stronę Wyzwaniei9.pl 

 

Duszpasterstwo akademickie zaprasza na spotkania modlitewne we wtorek na medytację a w środę na uwielbienie. W czwartek widzimy się na mszy akademickiej. Wszystko o 19.30 w małym kościele.

 

We wtorki i środy zapraszamy parafian i studentów na godzinę 21.00 na plac przed małym kościołem, gdzie pomodlimy się wspólnie litanią loretańską.