Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Prosimy o wspólną modlitwę za osoby już powołane do służby Bożej, jak i o nowe i święte powołania do posługi w winnicy Pańskiej.

  • Dziś w ramach dorocznej akcji Pola Nadziei odbywa się zbiórka ofiar do puszek na wsparcie ośrodków hospicyjnych działających na Pomorzu.
  • Również dzisiaj o godzinie 15.30 Msza Święta dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Eucharystię w środę o godzinie 17.00 do Małego Kościoła. Mszę Świętą poprzedzi modlitwa różańcowa o godzinie 16.20
  • W piątek zapraszamy o godzinie 15.00 do wspólnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia, a po niej okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu aż do wieczornej Mszy Świętej.
  • W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Najświętszej. Nabożeństwo majowe będą sprawowane codziennie o  godzinie 18.30, serdecznie zapraszamy.
  • W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • Przypominamy, że transmitujemy niedzielne Msze Święte o godzinie 13.00 z Małego Kościoła na kanale youtube DA Winnica oraz o godzinie 19.00 z Dużego Kościoła na profilu naszej parafii na facebooku.

Przy okazji bardzo dziękujemy za każde wsparcie finansowe na utrzymanie naszych świątyń. Dziękujemy za przelewy dokonywane na konto bankowe naszej parafii (numer konta znajduje się na parafialnej stronie internetowej. Za naszych dobroczyńców ofiarujemy Mszę Świętą w środę o godzinie 8.30

  • W sobotę, 1 maja przypada wspomnienie świętego Józefa, patrona robotników. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni, a naszymi modlitwami obejmiemy szczególnie osoby przeżywające problemem bezrobocia i będące w trudnej sytuacji materialnej.
  • W przyszłą niedzielę o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po sumie parafialne wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Duszpasterstwo akademickie zaprasza na spotkania modlitewne z medytacją we wtorek, a w środę na uwielbienie. W czwartek zapraszamy na Mszę akademicką. Wszystko o 19.30 w Małym Kościele.