• Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna zwana Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Dzisiaj również przypada święto patronalne Caritas. Dzisiejsza zbiórka do puszek  na działalność charytatywną Caritas naszej Archidiecezji.

 

  • Przypominamy, że w naszych świątyniach może jednorazowo przebywać 43 osoby w Dużym Kościele i 20 osób w Małym Kościele.

Prosimy o zachowanie 1,5 metrowego dystansu pomiędzy osobami i dezynfekcje dłoni przy wchodzeniu do świątyni i zakrywaniu ust i nosa maseczką.

– Msze Święte transmitujemy w internecie: w niedzielę o godzinie 13.00 (transmisja na kanale DA Winnica na YouTube), natomiast w niedzielę o godzinie 19.00 z Dużego Kościoła (profil parafialny na facebooku).

  • W czwartek o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji zmarłych, których imiona możemy zapisać na kartkach wyłożonych pod chórem.
  • Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Eucharystię w czwartek o godzinie 16.00 do Małego Kościoła.
  • Dziękujemy za każde wsparcie dla naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej poprzez ofiary na tacę czy przelew bankowy. Za naszych dobroczyńców ofiarujemy Mszę Świętą w środę o godzinie 8.30. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na fundusz remontowy.
  • W przyszłą niedzielę (18.04), o godzinie 15.30 Msza Święta dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej.
  • Wraz z grupą mieszkańców naszej dzielnicy uruchomiliśmy lodówkę społeczną, do której możemy przynosić i dzielić się produktami żywnościowymi, szczególnie osobami potrzebujących. Produkty szczelnie zapakowane, opisane i z zaznaczonym terminem przydatności do spożycia prosimy składać w lodówce przy ul. Mierosławskiego tuż za dużym kościołem. Proszę dbajmy o to miejsce wzajemnej troski o drugiego człowieka, aby długo służyło potrzebującym.

 

  • W imieniu duszpasterstwa akademickiego, zapraszamy w czwartek parafian i studentów na mszę o doświadczenie spotkania z Bogiem. W planie spotkanie z Miłosierdziem, Eucharystia i uwielbienie. Zaczynamy o 19.30.

 

Studentów, którzy chcą pogłębić swoją duchowość zapraszamy na spotkania wspólnot. We wtorek medytacja w milczeniu, a w środę uwielbienie. Wszystko o 19.30 w Małym Kościele.