• Rozpoczynamy dzisiaj parafialne rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne dzisiaj na wszystkich Mszach Świętych w Dużym Kościele, a od poniedziałku do środy (22-24 marca) na Mszach Świętych o godzinie 8.30, dodatkowej o godzinie 17.00 i o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym doświadczeniu pogłębienia naszej wiary. Internetowa transmisja Mszy Świętych z nauką rekolekcyjną na profilu facebookowym naszej parafii o godzinie 19.00.
  • Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dzisiaj Gorzkie Żale o godzinie 18.00, a w piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 9.00, 17.30 dla dzieci w Małym Kościele oraz o godzinie 18.15 w Dużym Kościele. W tym tygodniu nie będzie drogi krzyżowej o godzinie 19.30 w Małym Kościele.  
  • Od 19 do 25 marca  trwa tydzień modlitw w intencji Ochrony Życia. Każdego dnia podczas Mszy Świętej o godzinie 8.30 i 19.00  prosimy Pana Boga przez wstawiennictwo św. Józefa  i Maryi, aby życie ludzkie było szanowane od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.
  • W czwartek, 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego– dzień Świętości Życia. Podczas Mszy Świętych o godzinie 7.30, 8.30 i 19.00 w Dużym Kościele będzie możliwość przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  • W piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00. Podczas adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pojednania. Nie odwlekajmy spowiedzi przedświątecznej.
  • Za tydzień obchodzimy niedzielę Męki Pańskiej,zwaną Niedzielą Palmową. Podczas wszystkich Mszy Świętych dokonamy błogosławieństwa palm.
  • Ofiary na kwiaty i wystrój Grobu Pańskiego możemy składać do skarbony pod chórem.

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w nocnej Drodze Krzyżowej z Gdyni do Wrzeszcza prosimy o zapisy przez stronę naszego duszpasterstwa akademickiego na facebooku.

Z racji nocnej drogi krzyżowej nie będzie nabożeństwa w małym kościele o 19.30

W czwartek Msza Święta akademicka o 19.30

Chętnych do posługi liturgicznej podczas akademickiego Triduum Paschalnego prosimy o kontakt z o. Pawłem Kowalskim SJ

  • W związku z coraz poważniejszą sytuacją epidemiczną przypominamy i apelujemy o zachowywanie limitów osób w kościele i sumienne przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego. Przypominamy także o dyspensie od uczestnictwa w Mszach świętych niedzielnych.