• Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

w piątek: Droga Krzyżowa

w Dużym Kościele o godz. 9.00 i 18.15.

w Małym Kościele – dla dzieci o godzinie 17.30,  dla  studentów o godz. 19.30.

w niedziele Wielkiego Postu zapraszamy o godzinie 18.00 na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

Wielkopostne rekolekcje parafialne planowane są od niedzieli 21 marca.

  • W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na poranną modlitwę Kościoła – Jutrznię. Od poniedziałku do piątku o godzinie 6.00 w Małym Kościele.
  • W środę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji dobroczyńców naszych kościołów i wspólnoty zakonnej. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy spieszą nam z pomocą. Dziękujemy szczególnie za pomoc w opłaceniu rachunków za ogrzewanie naszych kościołów.
  • We środę, Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza członków i sympatyków na Eucharystię o godzinie 17.00 do Małego Kościoła. Mszę Święta poprzedzi modlitw różańcowa o godzinie 16.20
  • W najbliższą sobotę, 27 lutego przypada w naszej parafii diecezjalny dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Adorację rozpoczniemy po Mszy Świętej o godzinie 8.30 i potrwa do wieczornej Mszy Świętej. Wszystkie grupy i wspólnoty parafialne prosimy o włączenie się w ten czas modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  • Na stolikach pod chórem, w obu kościołach są wyłożone skarbonki Caritas, do których będziemy zbierali Jałmużnę Wielkopostną 2021. Owoc naszej jałmużny zostanie przeznaczony na pomoc osobom najuboższym z naszej parafii. Wypełnione wielkopostną jałmużną skarbonki prosimy przynieść w Wielką Sobotę (3 kwietnia), przy okazji święcenia pokarmów do koszy wyłożonych w Dużym Kościele przy grobie Pańskim
  • Wspólnota Życia Chrześcijańskiego oraz jezuici, zapraszają do udziału w ignacjańskich internetowych rekolekcjach w ciągu życia. Rekolekcje według metody modlitwy świętego Ignacego z Loyoli, rozpoczynają się 28 lutego. Szczegóły dotyczące rekolekcji, jak i informacje o zapisach opublikowane są stronie internetowej www.icfd.pl
  • Od przyszłej niedzieli (28 lutego) zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na Msze Święte inicjacyjne, przygotowujące do I Komunii Świętej. Msze będą sprawowane w Dużym Kościele o godzinie 15.30.
  • W czwartek msza dla studentów. Zapraszamy o godzinie 19.30
  • Rekolekcje wielkopostne będą się odbywać w formie zdalnej. Ich tytuł „jak znaleźć i nie zgubić siebie”. Zapisy na facebooku duszpasterstwa akademickiego Winnica. Liczba miejsc ograniczona. Startujemy 8 marca.