• W poniedziałek o godzinie 17.00 w Małym Kościele, Msza Święta dla Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca. Po Mszy modlitwa różańcowa według intencji papieskich.
  • We wtorek o godzinie 19.00, Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wrzucać do skarbony pod obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W najbliższą środę POPIELEC, początek Wielkiego Postu.

Porządek Mszy Świętych: w Dużym Kościele godz. 6.30, 7.30, 8.30, 17.00 i 19.00

W Małym Kościele o godz. 16.00 dla dzieci, o godz. 18.00 dla młodzieży i o godz. 19.30 dla studentów.

W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, czyli wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i jeden posiłek do sytości. Post ścisły obowiązuje od 18 do 60 roku życia. Powstrzymanie się od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich od 14 roku życia. Post nie jest obowiązkowy dla osób chorych.

  • W czwartek, Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Eucharystię w Małym Kościele o godzinie 16.00
  • Rozpoczynają się nabożeństwa wielkopostne:

w piątki: Droga Krzyżowa

w Dużym Kościele o godz. 9.00 i 18.15,

w Małym Kościele dla dzieci o godz. 17.30, dla młodzieży i studentów o godz. 19.30.

w niedziele zapraszamy o godzinie 18.00 na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

  • Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek o godz. 15.00 oraz okazja do spowiedzi świętej.
  • Dzisiejsze ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na fundusz związany z ogrzewaniem naszych kościołów (informacje o stanie funduszu na ogrzewanie oraz kosztach związanych z ogrzewaniem znajdują się na parafialnej stronie internetowej). Dziękujemy za zrozumienie i okazane wsparcie także poprzez przelewy dokonane na konto naszej parafii.
  • W tym tygodniu zapraszamy na medytację dla studentów. Widzimy się w czwartek o 19.30 w Małym Kościele.
  • W środę studentów zapraszamy o 19.30 na Mszę Świętą środy popielcowej.
  • W czwartek dla całej parafii duszpasterstwo akademickie organizuje wieczór modlitwy o doświadczenie spotkania z Bogiem. W planie nabożeństwo miłosierdzia, Eucharystia oraz uwielbienie. Zapraszamy o 19.30 do małego kościoła.