• Dziś o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po Sumie o godzinie 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do nabożeństwa o godzinie 18.00
  • We wtorek o godzinie 19.00, Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Karteczki z prośbami i podziękowaniami możemy wrzucać do skarbony pod obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek, 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, jest to zarazem Światowy Dzień Chorych. Z tej okazji zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 12.00 do Dużego Kościoła, w intencji wszystkich chorych i cierpiących. Na zakończenie Eucharystii udzielimy błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. W miarę możliwości zapraszamy osoby chore i w podeszłym wieku wraz z opiekunami.
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy Świętej. W czasie adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

W imieniu Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego zachęcamy do korzystania z kartek z rozważaniami biblijnymi i schematem medytacji ignacjańskiej podczas piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Kartki z rozważaniami rozłożone na stoliku pod chórem możemy też zabrać po adoracji do domu.

  • W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na fundusz związany z ogrzewaniem naszych kościołów (informacje o stanie funduszu na ogrzewanie oraz kosztach związanych z ogrzewaniem znajdują się na parafialnej stronie internetowej). Informujemy również, że w święto Ofiarowania Pańskiego zebraliśmy na tacę kwotę 2960 złotych, które przekazane zostały na klasztory klauzurowe w naszej diecezji.
  • Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza w okresie Wielkiego Postu na rekolekcje ignacjańskiej w życiu codziennym w wersji online. Informacje i formularz zapisów na rekolekcje znajdziemy na stronie internetowej www.icfd.pl
  • W imieniu duszpasterstwa akademickiego Winnica zapraszamy:

W czwartek  o godzinie 19.30 na Mszę o miłość. Zapraszamy wszystkich poszukujących miłości, oraz pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa. Po Mszy świadectwo Katarzyny i Grzegorza Jażdżewskich pt.: „Jedność czy jednomyślność w małżeństwie”.
Zapraszamy do wspólnot naszego duszpasterstwa. Tych, którzy chcieliby się modlić medytacją zapraszamy we wtorek na 19.30; a  tych, którzy chcą modlić się uwielbieniem w środę również na 19.30