• Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej gościmy kleryka Przemysława Litewskiego z Gdańskiego Seminarium Duchownego, który podzieli się krótkim świadectwem powołania, a zebrane dziś ofiary na tace przeznaczone są w całości na Gdańskie Seminarium Duchowne.
  • We wtorek, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Święto Ofiarowania jest to również Dniem Życia Konsekrowanego. Prosimy o modlitwę za wszystkie osoby konsekrowane, jak również o nowe i święte powołania do życia zakonnego i konsekrowanego. Msze Święte jak w dni powszednie. Tego dnia ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na klasztory klauzurowe w naszej Archidiecezji. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • W środę, o godzinie 8.30 Msza Święta i litania do świętego Józefa, w intencji dobroczyńców naszych świątyń i wspólnoty zakonnej. Dziękujemy wszystkim, za składane ofiary zarówno na tacę, jak i poprzez przelewy na konto parafialne.
  • W I czwartek miesiąca zapraszamy o godzinie 18.00 na nabożeństwo Godziny Świętej, a o godzinie 19.00 Msza Święta w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi podczas Mszy Świętych oraz popołudniowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Dzieci zapraszamy do Małego Kościoła na Eucharystię o godzinie 17.30. Spowiedź dla dzieci w Małym Kościele od godziny 17. Tego dnia nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej o godzinie 8.30 oraz o godzinie 18.30.
  • W sobotę, po Mszy Świętej o godzinie 8.30 nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi.
  • Dziękujemy za ofiary wrzucone do puszek w ubiegłą niedzielę na rzecz poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji. Zebraliśmy kwotę 3962 złotych i 5 euro.
  • Zakończyliśmy tegoroczne parafialne kolędowanie. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przybyli do naszej parafialnej świątyni, aby wspólnie się modlić i upraszać Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin. Dziękujemy również za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy i jednocześnie zapraszamy nowym mieszkańcom naszej wspólnoty parafialnej do włączenia się w życie duchowe i wspólnotowe naszej parafii.
  • W środę przypada liturgiczne wspomnienie świętego Błażej, patrona chorych na gardło podczas Mszy Świętej będzie możliwość przyjęcia benedykcji świętego Błażeja; a w piątek, wspomnienie świętej Agaty, dziewicy i męczennicy. W piątek podczas porannych Mszy Świętych nastąpi obrzęd poświęcenia chleba.
  • W przyszłą niedzielę o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca, a po Sumie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Z ogłoszeń duszpasterstwa akademickiego: W tym tygodniu zapraszamy studentów na modlitwę medytacyjną we wtorek o 19.30. W środę widzimy się na modlitwie uwielbienia również o 19.30 w Małym Kościele, a w  czwartek Msza akademicka o 19.30.