• Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Ojciec Święty zaprasza każdego ucznia Chrystusa, aby Biblia nie była jedną z wielu ksiąg, ale stawała się dla nas żywym Słowem Bożym. Zachęcamy, aby codziennie sięgać do Słowa Bożego, modlić się Słowem Bożym i starać się nim żyć na co dzień.
  • We wtorek zapraszamy o godzinie 19.00 na Eucharystię z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja, zaprasza w środę o godzinie 17.00 na Mszę do Małego Kościoła. Przed Msza Świętą modlitwa różańcowa o godzinie 16.20
  • W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego, a po wspólnej modlitwie okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  • Jak informowaliśmy, dziś Kościół w Polsce przeżywa „dzień solidarności z Chorwacją”. W jego ramach, podczas każdej Mszy Świętej, we wszystkich parafiach będziemy modlimy się za poszkodowanych, a po Mszy przeprowadzana jest zbiórkę datków do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi.
  • Powoli kończymy tegoroczne parafialne kolędowanie, które w tym roku przebiega w zmienionej formie. W poniedziałek i wtorek zapraszamy mieszkańców pozostałych ulic i przyjaciół naszej wspólnoty parafialnej do wspólnej modlitwy i przeżycia kolędowej Eucharystii:

25 stycznia

poniedziałek

Leczkowa, Poprzeczna, Wyspiańskiego

26 stycznia

wtorek

Saperów, Mierosławskiego, Kubacza i przyjaciele naszej wspólnoty parafialnej

Plan kolędowania w kościele parafialnym 2020/2021 (poniedziałek i wtorek):

godzina 15.00 – wspólna modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia, godzina 15.20-17.00 – czas osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu, a o godzinie 17.00 – Msza Święta w intencji mieszkańców danej ulicy z udzieleniem błogosławieństwa dla naszych rodzin i domostw.

  • Zapraszamy wszystkich studentów na spotkania duszpasterstwa akademickiego. We wtorek organizujemy medytację w milczeniu. W środę prowadzimy modlitwę uwielbienia. Widzimy się w małym kościele o 19.30 W czwartek zapraszamy na Mszę o powodzenie w sesji egzaminacyjnej. Zapraszamy wszystkich studentów na 19.30 do Małego Kościoła.