• Do czwartku zapraszamy na Msze Święte roratnie w Dużym Kościele o godz. 6.15. Okazje do spowiedzi świętej podczas każdej Mszy
  • W czwartek, 24 grudnia – wigilia świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte o godzinie 6.15, 7.30 i 8.30, nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 19:00.
  • W tym roku Pasterka będzie odprawiana o godzinie 22.00 i 24.00 zarówno w Dużym jak i Małym Kościele. Pamiętajmy o limicie osób, które mogę wejść do naszych świątyń w związku z obostrzeniami. Pasterka o godz. 22.00 z Dużego Kościoła oraz o północy z Małego Kościoła będą transmitowane w internecie.

W pierwszy dzień Świąt nie będzie Mszy Świętej o godzinie 6.30. Taca z Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia i Dom Samotnej Matki w Matemblewie.

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia, przypada wspomnienie świętego Szczepana. Msze Święte jak w każda niedzielę, a taca przeznaczona będzie na uczelnie katolickie.

  • 24 grudnia imieniny obchodzi o. Adam Matras. Pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach i w jego intencji modlić się będziemy podczas Mszy Świętej o godzinie 22.00 w Dużym Kościele.
  • Przypominamy, że poświęcone opłatki na wigilijny stół można nabyć w zakrystii, kancelarii parafialnej lub w księgarence. W księgarence także do nabycia świece Caritas, które mogą trafić na nasz wigilijny stół.
  • W poniedziałek o godzinie 16.00 Msza Święta w Małym Kościele dla członków Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca.
  • Już dzisiaj informujemy, że w związku z obostrzeniami rządowymi, Msza Święta na zakończenie roku kalendarzowego, 31 grudnia wraz z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym zostanie przeniesiona z godziny 19.00 na godzinę 17.00. Nie będzie Mszy Świętej o północy na rozpoczęcie nowego roku.
  • Zgodnie z zaleceniami księdza biskupa, w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej w domach naszych parafian. Pragniemy modlić się wspólnie o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin i całej naszej parafii. Dlatego w nowym roku kalendarzowym będziemy zapraszali do naszej parafialnej świątyni mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną modlitwę i Mszę Świętą w ich intencjach. Szczegóły tegorocznego kolędowania podamy w przyszłą niedzielę.
  • Bardzo prosimy o przestrzeganie obowiązujących wskazań sanitarnych, co do liczby wiernych w świątyniach, o zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji dłoni oraz zachowaniu dystansu.